O firmie:


Nazwa firmy: Effectivedm.pl

Domena: https://effectivedm.pl

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon:Opis:


Zapewnienie funkcjonalnego systemu gwarantującego bezpieczeństwo przetwarzanych danych to konieczność w każdej jednostce. Aplikacją, która umożliwia odpowiednio zabezpieczony przed nieuprawnionym udostępnieniem wewnętrzny obieg dokumentów, jest Effective Data Management, dostępna w ofercie na stronie internetowej effectivedm.pl.

Zaletą powyższego rozwiązania jest jego funkcjonalność. Aplikacja pozwala na efektywną pracę za pomocą standardowego urządzenia mobilnego z wykorzystaniem przeglądarki internetowej, bez konieczności pobierania i instalowania dodatkowych programów lub wtyczek. 

Aplikacja zabezpiecza dane oraz umożliwia niezbędną pracę z nimi podczas realizowania zleceń, kontaktów z klientami, pozwala na zarządzanie wieloma projektami przy użyciu jednej platformy. Daje również możliwość przypisania użytkowników do jednego lub wielu projektów.

Jest to system, który z pewnością odpowiada na zapotrzebowanie, jakie generuje każda rozwijająca się jednostka. Jego intuicyjna obsługa sprawia, że sam proces wdrożenia aplikacji do codziennego użytku przebiega łatwo, szybko i sprawnie.

Data dodania: 28-07-2020

Opinie o Effectivedm.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)