O firmie:


Nazwa firmy: Salon Jubilerski Virago

Domena: https://www.virago.sklep.pl/

Adres: Krzywoustego 17

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-252

Telefon: (91) 488 26 72Opis:


Wysmakowana forma zdobnicza, wysokiej klasy metale szlachetne i kamienie, profesjonalne wykonanie – na takie wyroby złotnicze stawia sklep jubilerski Virago, kompletując swoje kolekcje pierścionków, obrączek, bransoletek, łańcuszków i zawieszek. Szeroki wybór kanonów wzorniczych pozwala na zrobienie udanych zakupów zarówno w stylistyce powściągliwego i szlachetnego minimalizmu, jak i bardziej dekoracyjnej klasyki. Dobierając asortyment, uwzględniono również różne możliwości finansowe klientów.

Wszystkie modele biżuterii łączą w sobie wysublimowaną estetykę i funkcjonalność. Oparte są na ponadczasowych kanonach piękna i nowoczesnym designie. Przyszłym małżonkom sklep proponuje m.in. obrączki półokrągłe – symbol miłości, trwałości i wierności. 
Dostępne są w różnych wzorach, odcieniach złota, z nieodpłatną usługą grawerowania oraz dopasowania rozmiaru. Z kolekcją można zapoznać się na stronie internetowej sklepu: https://www.virago.sklep.pl/obraczki-slubne-z-zoltego-zlota-3mm-polokragle-v-088a.

 

Data dodania: 15-10-2020

Opinie o Salon Jubilerski Virago


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)