O firmie:


Nazwa firmy: "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Domena: https://galmet.com.pl/

Adres: Raciborska 36

Miejscowość: Głubczyce

Kod pocztowy: 48-100

Telefon: +48 77 403 45 00Opis:


Wśród asortymentu oferowanego przez producenta gruntowych i powietrznych pomp ciepła znajdują się również podgrzewacze do wody oraz zasobniki pozwalające przechowywać ciepłą wodę użytkową. Firma Galmet dostarcza także wydajne kotły centralnego ogrzewania z podajnikiem wykorzystujące pellet.

Poziomy zasobnik c.w.u. dostępny jest w czterech rozmiarach. Najmniejszy gromadzi 88 litrów wody, zaś w największym można zmagazynować nawet 137 litrów. Dzięki zastosowaniu specjalnej izolacji z gęstej pianki ściany zbiornika dobrze chronią przed zbyt szybkim spadkiem temperatury wewnątrz. Podgrzewana i przechowywana ciecz nie traci dzięki temu ciepła i może być użyta w dowolnym momencie.

Tym, co wyróżnia model SG-BW, jest też nakładana na gorąco emalia ceramiczna stanowiąca powłokę antykorozyjną. Funkcję dodatkowej ochrony pełni zamontowana anoda magnezowa lub tytanowa zabezpieczająca przed korozją elektrochemiczną. Zasobnik wyposażono w mufy do pompy cyrkulacyjnej i do czujki z kotła centralnego ogrzewania.

Data dodania: 06-04-2022

Opinie o "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)