O firmie:


Nazwa firmy: Taxi Bagażówka Wiki Warszawa

Domena: https://www.bagazowkawiki.com

Adres: Pawińskiego 28

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-106

Telefon: +48 537-115-518Opis:


Osoby, które planują przeprowadzkę, mogą zapoznać się z ofertą firmy z siedzibą w Warszawie. Pracuje ona w branży nie od wczoraj. To sprawia, że zna potrzeby klientów i dokłada starań, aby spełnić ich oczekiwania. Pracownicy firmy mogą nie tylko przetransportować dobytek klienta, ale również pomóc przy pakowaniu i rozpakowywaniu. Załadują i wyładują meble bądź też inne ciężkie przedmioty.

Firma obsługuje przeprowadzki domów, mieszkań i biur. Jako taxi ciężarowe oferuje klientom z Warszawy przewóz sprzętów AGD, mebli i nie tylko. Jej oferta obejmuje transport pojazdów takich jak motocykl i quad, jak również antyków, dzieł sztuki oraz instrumentów muzycznych. Pracownicy firmy w odpowiedni sposób zabezpieczają ładunek, co sprawia, że dociera na miejsce w nienaruszonym stanie.

Dla firmy zadowolenie klienta to podstawa. Dokłada ona starań, aby zlecone zadanie zostało wykonane w wyznaczonym terminie. Osoby zainteresowane ofertą mogą udać się na stronę bagazowkawiki.com - znajdą na niej numer telefonu.

Data dodania: 23-01-2023

Opinie o Taxi Bagażówka Wiki Warszawa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)