O firmie:


Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

Domena: https://www.karne.com.pl/

Adres: Ujazdowskie 24

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-478

Telefon: 22 629 30 30Opis:


Poszukując wsparcia prawnika, którego domeną jest pomoc w sytuacji zatrzymania przez organy ścigania za czyn niedozwolony, można zlecić obronę adwokatowi ogłaszającemu się na stronie karne.com.pl. Jego rejonem zainteresowań jest głównie Warszawa, choć w szczególnych przypadkach może też podjąć się czynności wobec osób spoza stolicy.

Zakres działań jurysty dotyczy wsparcia dla osób zatrzymanych, oskarżonych lub poszkodowanych w wyniku przestępstw ściganych z kodeksu karnego, wykroczeń bądź cywilnego. Jednym z najczęstszych powodów interwencji jest jazda pod wpływem alkoholu. Adwokat z Warszawy działa też w sytuacji, kiedy klient prowadził pojazd mechaniczny po zażyciu niedozwolonych substancji odurzających, znajdujących się także w jego posiadaniu.

Prawnik wykorzystuje dostępne w prawie polskim możliwości, by zminimalizować szkody wywołane przez czyn zabroniony bądź przedstawić istotne w toku obrony okoliczności łagodzące. Broni interesu klienta podczas przesłuchania i w trakcie rozprawy sądowej.

Data dodania: 20-06-2023

Opinie o Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)